Wycisz

Przedstawicielstwo

Reprezentujemy polskiego producenta zamrażarek skrzyniowych i witryn mrożących - firmę BYFAL. Prowadzimy sprzedaż oraz serwis fabryczny wyrobów na terenie Polski południowej oraz dystrybucję na Ukrainie, Słowacji i Węgrzech.

Produkcja zamrażarek i witryn mrożących została rozpoczęta w Bytowie w 1991r w spółce Argos S.A. i trwała do września 2003r. t/j do ogłoszenia upadłości firmy. Firma BYFAL została założona na bazie części majątku wykupionego od syndyka i wierzycieli oraz zatrudnienieniu najbardziej doświadczonych pracowników.

Na początku głównym celem działalności było zasadnicze poprawienie jakości produktów i obniżenie kosztów produkcji. Dokonano tego wykorzystując zdobyte doświadczenie i zawężając profil produkcji do komercyjnego sprzętu mrożącego i chłodzącego, dokonując jednocześnie modernizacji produktów. Wprowadzenie nowych urządzeń produkcyjnych dostosowanych do tego profilu produkcji pozwala przy zatrudnieniu kilkudziesięciu osób wytworzyć do tysiąca sztuk zamrażarek i witryn miesięcznie. Ponad 50% produkcji jest eksportowane do różnych krajów Europy.

Elastyczność i możliwość szybkiego dostosowania się do aktualnych potrzeb rynku jest jednym z głównych atutów przedsiębiorstwa. Zdobyta przez wiele lat wiedza połączona z doborem najlepszej jakości materiałów i podzespołów umożliwia produkcję sprzętu o bardzo małej awaryjności pozwalającej na obsługę serwisową tylko przez serwis fabryczny.

Firma BYFAL obecnie specjalizuje się w produkcji sprzętu mrożącego, jest więc to asortyment wąski, ale za to głęboki. Produkcja głównie opiera się o witryny mrożące z szybą płaską, ukośne z szybą wypukłą oraz zamrażarki skrzyniowe. Każda z wspomnianych linii asortymentu obejmuje kilka modeli różniących się pojemnością, kolorystyką, czy też elementami wyposażenia dodatkowego.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz o kontakt w razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań dotyczących samych urządzeń, czy też odnośnie pytań o ewentualny rabat i możliwości płatności.